ארכיון הקטגוריה: חלקי חילוף לרכבים

החלפת מצברים ברמת גן על ידי חשמלאי רכב

המצבר מספר את הכוח החשמלי של הרכב. מצבר לרכב הוא למעשה קופסה של כבלים המכילה לוחיות הספוגות בחומצה. הכבלים מספקים לרכב את החשמל הדרוש, וכאשר יש בעיה באחד הכבלים, אספקת החשמל נקטעת. תקלות במצבר הן דבר בלתי נעים – הן יכולות למנוע מהנהג את התנעת הרכב ולפגוע באיכות הנסיעה ברכב על ידי אספקת חשמל חלשה שתגרום לאורות עמומים של הרכב או לוח המחוונים או לפעולה בלתי תקינה של מזגן הרכב. על כל פנים, אם אתם זקוקים למצבר חדש, חשוב לפנות לחשמלאי מקצועי המתמחה בהחלפת מצברים לרכבים.

לבחור חשמלאי מוסמך

אלה כמה דגשים שיעזרו לכם לבחור חשמלאי רכב מוסמך ולהרגיש שאתם מפקידים את הרכב שלכם בידיים טובות:

שירות מצברים עד הבית

  1. חשמלאי מקצועי – לא קל למצוא מקצוענים בכל אשר נפנה. כשמדובר בתיקון רכבים או החלפת מצברים לרכבים, חשוב שהחשמלאי יהיה שיטתי. עליו לבצע את כל הבדיקות הדרושות לתקינות המצבר.
  2. חשמלאי מנוסה – אם יש באפשרותכן לעשות זאת, בררו כמה שנות ניסיון יש לחשמלאי בתחום. ככל שמדובר בחשמלאי בעל ניסיון רב יותר, כן הוא נתקל בתקלות שונות ורבות יותר הקשורות לרכיבים עדינים כמו מצבר לרכב. חשמלאי מנוסה יבחין בבעיה בקלות וייגש ישר לעניין.
  3. שירותים נוספים – חשמלאי מומחה הוא חשמלאי המציע שירותים נוספים. למשל, החשמלאים מודעים לכך שאינכם יכולים להתניע את הרכב אם המצבר שלכם מקולקל. משום כך, הם מציעים שירות מצבר עד הבית. בדרך זו לא תצטרכו לטרוח ולהביא גרר אשר יסיע את הרכב שלכם למוסך.
  4. חיפוש באינטרנט – בעידן הטכנולוגי שלנו אנחנו יכולים למצוא חשמלאי טוב מבלי לצאת מהבית. בלחיצת כפתור אחת ובהקלדת מילות החיפוש הנכונות, נוכל למצוא המלצות על חשמלאי זה או אחר. כל שצריך לעשות הוא להקדיש מספר דקות לקריאת חומרים בנושא ולמציאת איש המקצוע המומלץ.
  5. המלצות מפה לאוזן – גם בעידן האינטרנט, המלצות מפה לאוזן הן מבין החזקות ביותר. אם יש לכם חברים או מכרים שקיבלו את שירותיו של חשמלאי טוב כשהיה צורך לבצע החלפת מצברים לרכבים, כדאי לבקש מהם את מספר הטלפון שלו.

פעולות החשמלאי לתיקון המצבר לרכב

כדי לדעת אם יש צורך לתקן את המצבר או להחליפו, החשמלאי מבצע כמה פעולות:

  • בדיקה כללית – במסגרת בדיקה זו מוציא החשמלאי בזהירות את המצבר ובוחן אותו מקרוב. הבדיקה הראשונית נועדה לגלות אם אין סדקים במצבר, נזקי חלודה וקורוזיה או כבלים קרועים.
  • מחליפים את המצבר – אם הבדיקה מגלה נזק חמור במצבר, החשמלאי מבצע החלפת מצבר לרכב. חשמלאי מומחה יודע להבדיל בין מצברים ולהתאים את המצבר הנכון לרכב. לדוגמה, מצבר בעל קיבולת של 60 אמפר לרכבים קטנים ומצבר של 80 אמפר לרכבים גדולים.
  • עניין של מתח – החשמלאי יודע להתאים את המתח הנכון למצבר. מתח גבוה מדי שאינו מתאים לרכב עלול לצרוך כמויות גדולות של מים ומצבר בעל מתח נמוך מדיי עלול שלא לפעול כראוי.

זקוקים להחלפת מצבר לרכב ברמת גן והסביבה?  נשמח להמליץ על המובילים בתחום בשבילכם!


לתושבי העיר רמת גן ניתן לפנות לחברת טופ מצברים לרכב. https://top-batteries.co.il/

טלפון: 03-5275518


שירות מצבר לרכב בכל אזור תל אביב והמרכז ,בקרו באתר מצברים.org.il

טלפון: 072-3341-453


מאמרים וטיפים של המומחים:

החלפת מצבר לרכב

מצבר 12 וולט 20 אמפר

כאשר מדברים על מצברים, מיד כל אחד מקשר את המילה לעולם הרכבים ולרכבו הפרטי. ידוע שהמצבר הוא חלק דומיננטי ביותר ברכב, אשר מטרתו היא לאפשר לרכב לנוע, על ידי פעולת הנעה. כאשר המצבר דורש טעינה או כאשר המצבר ישן ודורש החלפה, הוא לא יצליח להניע את הרכב ורק לאחר טעינתו או החלפתו הרכב יוכל לשוב לפעול כרגיל. אולם, מלבד עולם הרכבים אשר קשור למילה מצבר, מצברים רלוונטיים גם עבור הפעלת גנרטורים, כלי תחבורה חשמליים וקטנים יותר מרכב כגון: קורקינטים חשמליים, מכוניות מיוחדות וקטנות עבור ילדים המופעלות על ידי שלט ועוד. תפקידם של המצברים הללו הוא אותו תפקיד וכאשר הם מפתחים בעיה כלשהי או זקוקים לטעינה, הדבר עליו הם אחראים להפעלתו פשוט לא יפעל.

איך מוצאים מצבר טוב בסביבת המגורים ?

היום כולנו מכירים את גוגל , אם אתם מחפשים מוצר כל שהוא מאוד פשוט למצוא את הסחורה באינטרנט , למשל חיפוש פשוט של מצברים לרכבים בראשון לציון יוביל אתכם לספק מצברים באזורי העיר ראשון לציון.

סוגי מצברים – היתרון של מצבר 12 וולט 20 אמפר

מצבר 12 וולט 20 אמפר

התקנת מצבר 12 וולט 20 אמפר

כיום, ניתן למצוא לא מעט סוגי מצברים בשוק המצברים. ידוע שכל רכב זקוק למצבר אחר, בהתאם לסוגו, השנתון שלו, נפח המנוע שלו ועוד. וכן, גם גנרטורים או קורקינטים חשמליים, קטנועים ואופנועים, יזדקקו למצברים מיוחדים משלהם. כאשר מדובר במצברים למכוניות, הם יהיו מצברים חזקים יותר. אולם, כאשר מדובר במצברים עבור גנרטורים או אופנועים, קטנועים וקורקינטים הם יהיו חזקים פחות. אחד המצברים הידועים כמתאימים לדברים מעין אלו הוא מצבר 12 וולט 20 אמפר. לרוב, מצבר מסוג שכזה, בעל כח שכזה, הוא מצבר אשר לא יוכל להניע מכונית גדולה, אולם כאשר מדובר בכלי תחבורה קטנים יותר או בגנרטור האחראי על יצירת זרם חשמלי במקרה שזרם החשמל לא תקין בשל סיבה כלשהי, ייתכן מאוד שמצבר 12 וולט 20 אמפר, יהיה מספיק חזק עבורם. כמובן, שלפני שרוכשים את המצבר, יש לבדוק איזה מצבר באמת מתאים באופן מדויק לכל דבר ורק לאחר מכן יש לרכוש אותו. חשוב מאוד לבחור בחברות מוכרות, הידועות באיכות המצברים שלהן, בכדי לבחור מהן את המצבר האידאלי עבורך. לא משנה איזה סוג מצבר דרוש לך, הבחירה במצבר של חברה מוכרת , תעניק לך את האפשרות לנסוע בכלי הרכב שלך בראש שקט ולדעת שהמצבר אמור לפעול כראוי זן רב, במידה ותדאג לשמור עליו כראוי.

היכן כדאי להחליף מצברים?

החלפת מצבר לרכב

ניתן להזמין שירות עד הבית של החלפת מצבר לרכב ולקבל מחיר כולל התקנה של מיטב המצברים

בין אם אתה זקוק להטענת המצבר שלך ובין אם אתה זקוק להחלפת המצבר שלך, הטובים ביותר לפנות אליהם הם אנשי המקצוע העוסקים בכל התחום של מצברים באופן מקצועי, יסודי ואיכותי. רק אנשי המקצוע הללו יוכלו לומר לך באופן וודאי איזה מצבר מתאים לך בדיוק, להמליץ לך על מצבר של חברה איכותית, ידועה ומוכרת וכן, להחליף את המצבר או להטעין אותו בצורה מקצועית.

למדו על מצבר לרכב עופרת קלציום- לעומת עופרת אוטימון

איפה מזמינים מצבר לרכב?

כיום לא צריך להתניע את הרכב או לגרור אותו לחנות מצברים , ישנם אתרים רבים המציעים שירותים ייחודיים של הזמנת מצברים עד הבית . שירות זה הוא מעולה ללקוח כך שיחסוך את עלות הגרירה של הרכב לחנות המצברים ובעל מקצוע שמתעסק במצברים מגיע אליו עם קטנוע במהירות רבה.

בחר באנשי מקצוע אשר שמעתם עליהם המלצות ואשר אתה יודע שהבחירה בהם היא הדבר הטוב ביותר, עבור החלפת או הטענת המצבר שלך.חשוב לקנות בטריה איכותית שתחזיק לפחות שנה אחת קדימה . לרב בעלי מקצוע מומחים מספקים שירותי אחריות על המצבר ( אחריות של החברה שמספקת את המוצר) כאשר מדובר במצברים לא כדאי להתפשר על איכות המצבר ואיכות אנשי המקצוע העוסקים בהחלפתו.

הטענת מצברים לרכבים

מחקרים וקישורים חיוניים בתחום מצברים – כללי